wersja graficzna
wersja kontrastowa


A K T U A L N O Ś C I


Zmiany w Administracji Podatkowej - spotkanie z doradcami podatkowymi
Naczelnik Drugiego Śląskiego Urzędu Skarbowego w Bielsku Białej Janusz Kapica oraz Naczelnik Pierwszego Urzędu Skarbowego w Bielsku-Białej Teresa Zejma wśród doradców podatkowych z terenu Podbeskidzia.

W dniu 25 czerwca 2014 r. w II Śląskim Urzędzie Skarbowym w Bielsku-Białej odbyło się spotkanie kadry kierowniczej bielskich urzędów skarbowych z doradcami podatkowymi z terenu Podbeskidzia. W roli gospodarzy wystąpili Janusz Kapica Naczelnik Drugiego Śląskiego Urzędu Skarbowego w Bielsku-Białej oraz Teresa Zejma Naczelnik I Urzędu Skarbowego w Bielsku-Białej.

 

Podczas spotkania umówiono najważniejsze wdrożone zmiany w działaniu Administracji Podatkowej, w szczególności nowe zasady prowadzenia kontroli podatkowych oraz działalność komórek wierzycielskich w urzędach skarbowych. Doradcom podatkowym przedstawiono także założenia Systemu Obsługi i Wsparcia Podatnika, w tym plany centralizacji i specjalizacji Krajowej Informacji Podatkowej, a także model funkcjonowania centrów obsługi i asystenta podatnika.
To jest strona ARCHIWALNA Drugiego Śląskiego Urzędu Skarbowego w Bielsku-Białej
(strona zawierająca informacje sprzed 01-04-2015r. będzie dostępna DO 01-09-2015r.)

Nowy adres strony internetowej:

www.katowice.apodatkowa.gov.pl/ drugi-slaski-urzad-skarbowy-w-bielsku-bialej

linia czerwona
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!