wersja graficzna
wersja kontrastowa
          wejście na Elektroniczną Skrzynkę Podawczą Izby Skarbowej w Katowicach
 Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Kontakt

Izba Skarbowa w Katowicach
40-022 Katowice
ul. Damrota 25
tel: +48 32 207-60-00
fax: +48 32 207-60-10

Poczta elektroniczna

is@sl.mofnet.gov.pl

Godziny pracy

poniedziałek - piątek
7:00 - 15:00

Skargi i wnioski

W sprawach skarg i wniosków Dyrektor Izby Skarbowej w Katowicach przyjmuje w każdy wtorek, w godzinach 8:00-14:00

p o l e c a m y

Rzecznik Prasowy IS

Michał Kasprzak
tel.:32 207-62-24
fax:32 207-60-77
rzecznik.prasowy@sl.mof...

Kanały informacyjne

     Kanały informacyjne Izby Skarbowej w Katowicach

Licznik odwiedzin

15.859.312

Data aktualizacji

Czwartek, 30 lipca 2015KOMUNIKATY - A R C H I W U M
VIII edycja konkursu "Urząd Przyjazny Przedsiębiorcy"
VIII edycja konkursu na „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”

Ruszyła już VIII edycja konkursu na „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”. Akcja jest wspólnym przedsięwzięciem Business Centre Club i Ministerstwa Finansów. Podstawowym celem konkursu jest tworzenie przyjaznej atmosfery pomiędzy urzędem skarbowym a przedsiębiorcą. Ta przyjazna atmosfera ma być tworzona poprzez zachęcanie przedsiębiorców do rzetelnego i terminowego rozliczania się z podatków, tworzenie atmosfery wzajemnej życzliwości i akceptacji poprzez lepsze poznanie praw i obowiązków obu stron oraz uwarunkowań , które towarzyszą działalności urzędów i przedsiębiorstw, upublicznianie i promocja wysokich standardów obsługi klienta osiągniętych przez wyróżnione placówki, upowszechnianie dobrych praktyk w urzędach skarbowych na terenie całego kraju. Ponadto urzędy skarbowe mają za zadanie wzmacniać pozytywny wizerunek swoich placówek i ich pracowników.

Jak co roku, do przedsiębiorców (członków Lóż Regionalnych BCC oraz przedstawicieli największych regionalnych organizacji przedsiębiorców) rozesłano już ankiety konkursowe. Termin odesłania wypełnionych ankiet mija 21 maja 2010 roku, a ogłoszenie wyników oraz wręczenie dyplomów nastąpi w lipcu 2010 roku. Tytuł finalisty w konkursie na „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” otrzyma, w każdym regionie, placówka (placówki), która zbierze największą liczbę punktów w ankietach konkursowych.

Konkurs wyłania najlepiej funkcjonujące urzędy skarbowe w Polsce. Więcej szczegółowych informacji o przebiegu konkursu są dostępne na stronie internetowej Business Centre Club – www.bcc.org.pl


Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!