wersja graficzna
wersja kontrastowa
          wejście na Elektroniczną Skrzynkę Podawczą Izby Skarbowej w Katowicach
 Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Kontakt

Izba Skarbowa w Katowicach
40-022 Katowice
ul. Damrota 25
tel: +48 32 207-60-00
fax: +48 32 207-60-10

Poczta elektroniczna

is@sl.mofnet.gov.pl

Godziny pracy

poniedziałek - piątek
7:00 - 15:00

Skargi i wnioski

W sprawach skarg i wniosków Dyrektor Izby Skarbowej w Katowicach przyjmuje w każdy wtorek, w godzinach 8:00-14:00

p o l e c a m y

Rzecznik Prasowy IS

Michał Kasprzak
tel.:32 207-62-24
fax:32 207-60-77
rzecznik.prasowy@sl.mof...

Kanały informacyjne

     Kanały informacyjne Izby Skarbowej w Katowicach

Licznik odwiedzin

15.859.312

Data aktualizacji

Czwartek, 30 lipca 2015KOMUNIKATY - A R C H I W U M
31 sierpnia Festyn w Parku Śląskim z paragonem

 Podsumowanie i zakończenie ogólnopolskiej kampanii „Nie bądź jeleń, weź paragon” na terenie województwa śląskiego zostało zaplanowane w ostatnim dniu wakacji. W Parku Śląskim w pobliżu hali „Kapelusz” pracownicy kontroli skarbowej i urzędów skarbowych będą czekali na mieszkańców Katowic w specjalnie przygotowanym biało-niebieskim stoisku. Będą fachowe porady, konkursy dla dorosłych i zabawy dla najmłodszych.

To kolejne edukacyjno-informacyjne spotkanie w ramach letniej akcji. Celem kampanii jest przypomnienie i uświadomienie, że paragon to z jednej strony dowód zakupu potrzebny przy reklamacji, a z drugiej potwierdza uczciwe rozliczanie się z naszym wspólnym budżetem. Paragon jest dowodem na tworzenie warunków uczciwej i zgodnej z prawem konkurencji firm. Pamiętajmy, że jest to jeden ze sposobów na wsparcie uczciwych przedsiębiorców, którzy sami nie poradzą sobie w walce z szarą strefą.

Ostatni weekend wakacji to czas relaksu i odpoczynku. Dla osób, które odwiedzą nasze stoisko w Parku Śląskim przygotowaliśmy liczne niespodzianki i konkursy. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zabrać paragon i zapoznać się z materiałami promującymi naszą akcję (plakaty, kartki). Na zwycięzców czekają specjalne nagrody. W programie przygotowaliśmy m.in.:

  • konkurs z paragonami - każda dorosła osoba, która zabierze ze sobą paragon, będzie miała okazję wziąć udział w konkursie i wygrać atrakcyjne nagrody (m.in. kubki i koszulki z rysunkami A. Mleczki). Rozstrzygnięcie konkursu o godz. 15.30,

  • poszukiwanie zagubionych kotylionów.

  • konkurs dla dzieci, które potrafią i lubią układać puzzle,

  • konkurs wiedzy dla dzieci i dorosłych,

  • i inne atrakcje.

Osoby, które odwiedzą nasze stoisko, będą mogli zapytać naszego eksperta - pracownika z urzędu skarbowego o sprawy związane z ulgą na zakup kas fiskalnych czy obowiązku ewidencjonowania sprzedaży towarów za pośrednictwem kas.

 


Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!