wersja graficzna
wersja kontrastowa
          Elektroniczna Skrzynka Podawcza Urzędu Skarbowego
   Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Kontakt

Urząd Skarbowy w Myszkowie
42-300 Myszków
ul. Pułaskiego 68
Centrala: 34 315-15-00
fax:34 313-18-49

us2422@sl.mofnet.gov.pl

p o l e c a m y

Ważne informacje

INNE

Kanały informacyjne

     Kanały informacyjne urzędu skarbowego

Data aktualizacji

Środa, 15 lipca 2015To jest strona ARCHIWALNA Urzędu Skarbowego w Myszkowie
(strona zawierająca informacje sprzed 01-04-2015r. będzie dostępna DO 01-09-2015r.)

Nowy adres strony internetowej:

www.slaskie.kas.gov.pl/ urzad-skarbowy-w-myszkowie

Portal Podatkowy - wszystko w jednym miejscu

baner promującu usługę sprawdź status podmiotu w VAT

Baner akcji informacyjnej sprawdź paragon


KOMUNIKATY
Szkolenie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych n.t. "Dlaczego warto złożyć zeznanie i deklarację podatkową drogą elektroniczną oraz w jaki sposób wypełnić interaktywny formularz zeznania"

NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W MYSZKOWIE SZKOLI MŁODZIEŻ


 

Urząd Skarbowy w Myszkowie począwszy od miesiąca lutego bieżącego roku organizuje spotkania informacyjno-edukacyjne dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu myszkowskiego w ramach współpracy Naczelnika Urzędu Skarbowego z Dyrekcją Szkół.

 

Tematem spotkań będzie: „Dlaczego warto złożyć zeznanie i deklarację podatkową drogą elektroniczną oraz w jaki sposób wypełnić interaktywny formularz zeznania!

Na spotkaniach z uczniami pracownicy Urzędu Skarbowego w Myszkowie zachęcać będą młodzież do złożenia zeznania/deklaracji drogą elektroniczną bez wychodzenia z domu lub z dowolnego, najwygodniejszego miejsca za pomocą systemu e-deklaracje.

Uczniowie bedą mogli przekonać się w praktyce jak łatwo i szybko wypełnić interaktywny formularz zeznania, a następnie przesłać drogą elektroniczną do urzędu skarbowego za pośrednictwem strony www.e-deklaracje.gov.pl, bądź www.szybkipit.pl, gdzie znajdą niezbędne informacje oraz oprogramowanie do przesyłania zeznań i deklaracji podatkowych autoryzowane przez resort finansów.

Młodzież zapozna się z zaletami oraz korzyściami wynikającymi z tej formy rozliczenia z urzędem skarbowym. Jednocześnie pracownicy urzędu zachecać będą młodych ludzi do pomocy ich bliskim oraz znajomym w przesyłaniu zeznań rocznych drogą elektroniczną.

W dniach 10, 12-14 lutego spotkania odbędą się w Zespole Szkół Nr 1 im. E. Kwiatkowskiego w Myszkowie, natomiast w dniu 11 lutego w Zespole Szkół Nr 2 im. H. Kołłątaja w Myszkowie. 


Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!